Egri Főegyházmegye

Egri Főegyházmegye - Hírek, hírek az egyházmegyéből és a nagyvilágból

OVERVIEW

The web site eger.egyhazmegye.hu currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have parsed zero pages inside the website eger.egyhazmegye.hu and found four hundred and fourteen websites linking to eger.egyhazmegye.hu. There are one social network accounts acquired by eger.egyhazmegye.hu.

EGER.EGYHAZMEGYE.HU TRAFFIC

The web site eger.egyhazmegye.hu has seen varying quantities of traffic all through the year.
Traffic for eger.egyhazmegye.hu

Traffic ranking (by month) for eger.egyhazmegye.hu

Traffic ranking by day of the week for eger.egyhazmegye.hu

Szent István Rádió

Ternyák Csaba egri érsek püspökké szentelésének 25. évfordulóján, január 6-án, Vízkereszt ünnepén hálaadó szentmisét mutatott be a zsúfolásig megtelt egri bazilikában, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia tagjaival. A szentmise kezdetén Csizmadia István kanonok, a bazilika plébánosa bejelentette, hogy az ünnepi alkalomból Ferenc pápa levélben köszöntötte egyházmegyénk főpásztorát. A Szentatya levelét Monsignore Germano Fenemonte, a Magyarországi Apostoli .

Az Egri Bazilika honlapja

Az esti szentmise elõtt 6 órakor Jeremiás próféta siralmait. ALATT a belvárosban lévõ CISZTER MINORITA SZENT ANNA templomokban nem lesz szertartás.

Egerszalók Templom

Isten hozta az Egerszalóki Egyházközség honlapján! .

Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola - EGER

Március 14-én ismét megrendezésre került iskolánkban a π nap. Számos érdekes program várt a diákokra, az első emeleten például πte vásár volt. Ugyanitt Einstein kvízt lehetett kitölteni, és a legügyesebb megoldókat csokival jutalmazták. Az aulában egy Einstein plakát is fel volt állítva, ami mögé állva képeket lehetett készíteni.

WHAT DOES EGER.EGYHAZMEGYE.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of eger.egyhazmegye.hu Mobile Screenshot of eger.egyhazmegye.hu Tablet Screenshot of eger.egyhazmegye.hu

EGER.EGYHAZMEGYE.HU SERVER

Our crawlers identified that a single page on eger.egyhazmegye.hu took one thousand two hundred and forty-seven milliseconds to download. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
93.186.254.113

We found that this domain is using the Apache/2.4.10 (Debian) server.

Egri Főegyházmegye

Egri Főegyházmegye - Hírek, hírek az egyházmegyéből és a nagyvilágból

PARSED CONTENT

The web site eger.egyhazmegye.hu states the following, "Szó van róla - Ferences Jubileum." I noticed that the webpage also said " Szent Anna búcsú a Hanyi-kápolnában." They also said " Szó van róla - Dr. Péntek, 07 augusztus 2015. Angyalos Boldogasszony és porciunkula búcsú Jászberényben. Csütörtök, 06 augusztus 2015." The meta header had Eger as the first optimized keyword. This keyword is followed by egyházmegye, főegyházmegye, and egri which isn't as important as Eger. The other words eger.egyhazmegye.hu used was érsek. püspök is included but might not be viewed by search parsers.

ANALYZE SIMILAR WEB SITES

egykor.hu régi Magyarország akkor és most

Látnivalók, építészet, anno a TV-ben.

Étterem - találati lista - Eger - 1. oldal Étterem.hu

A történelmi, barokk város, Eger, sok-sok érdekes látnivalót tartogat az ide látogató vendégnek. Az Arany Dió Fogadó a belvárostól mindössze néhány percnyi távols. Eger híres pincesorán a verőszalai műemlék borházak között található ez az igényesen kialakított családi pincészet, amelynek borházában egy gazdagon berendezett kis kádárm. Nagyon nagyon,nagy szikla benne a pince, jó kis diófával a bejáratnál. Nem találod a kedvenc helyed? Használd az étterem ajánlónkat! .

Error report

A rendszer a hibáról naplót készített. Amennyiben a hiba továbbra is fennáll, kérjük várjon türelemmel, amíg kijavítjuk.